Řidiči, pozor! Na téměř půl roku se uzavře ulice Pionýrská

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Z důvodu opravy vodovodu a kanalizace bude až do října uzavřena ulice Pionýrská v centru města. Pro motoristy bude připravena objízdná trasa, pěší využijí přilehlé přechody.

Od 30. května dojde k úplné uzavírce ulice Pionýrská, pod kterou se v celém úseku nachází vodovod a kanalizace, které projdou rekonstrukcí. Částečně uzavřen bude také průjezd ul. Palackého – slepá větev vedoucí k lávce pro pěší přes řeku Bečvu. „Jsme si vědomi toho, že uzavírka ulice ztíží dopravu v centru města, ale oprava kanalizace v této oblasti je nevyhnutelná. Věřím, že řidiči budou objízdnou trasu respektovat a žádám je o trpělivost při pohybu v centru města,“ uvedl starosta města Jiří Pavlica.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Objízdná trasa bude vedena po místních silnicích a bude plně značena. Nefunkční bude přechod pro chodce na ulici Pionýrská, který nahradí přechody na ulici Nádražní a Videčské. Neprojedou zde ani autobusy, z toho důvodu zastávku Palackého ulice nahradí zastávka Loana. Jelikož bude stavba probíhat postupně, majitelé domů se v omezeném režimu dostanou do svých obydlí, stejně tak bude zajištěn příjezd vozidel integrované záchranné služby.