Anna Polívková přijede do Klobouk s Proslovem

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Jedinečný divadelní zážitek se chystá na návštěvníky kulturního domu Klobučan. Oblíbená česká herečka Anna Polívková přijede se svou „one-woman“ show Proslov, která vznikla ve spolupráci Divadla Bolka Polívky a divadla La Fabrika. Vstupenky na vystoupení ve čtvrtek 12. května jsou v předprodeji v turistickém informačním centru.

Anna Polívková si hru sama napsala a částečné režírovala. Během pohybového stand-upu ji doprovází pes, ostatními hereckými kolegy jsou pouze diváci. A když jí dojdou při Proslovu slova, dokáže se vyjádřit i bez nich.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

 

„Srdečně zveme na divadelní představení, které zaujme originálním pojetím. Anna Polívková se v něm s humorem a sebeironií utká se svým věčným dilematem, jestli se má vyjadřovat slovy, což má v popisu práce často, nebo jestli by bylo lepší, kdyby mlčela? Podívejte se, jak se jí její proslov podaří,“ pozval Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.