Od soboty vyjíždí do hor Cyklobus Bečva

Zdroj: visitroznov.cz

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Cyklisty z Valašska a Hranicka v letošní sezoně vyveze do hor Cyklobus Bečva. Pravidelný spoj bude jezdit od 14. května o víkendech a svátcích z Hranic na Moravě směrem na Bumbálku a Bílou.

Cyklobus Bečva pojede od 14. května do konce září 2022 na trase Hranice na Moravě – Valašské Meziříčí – Zubří – Rožnov p. R. – Soláň – Velké Karlovice – Bumbálka – Bílá a zpět, a to o víkendech a svátcích. „Jsme rádi, že můžeme turistům nabídnout další službu a další zážitky v Rožnově nebo kousek nad Rožnovem v horách,“ uvedl Marek Havran, destinační manažer MěÚ Rožnov. Ráno vyjíždí cyklobus v 8.00 hodin z Hranic na Moravě a v konečné stanici na Bílé je v 10.25 hodin. Nazpět jede autobus z Bílé v 15.28 hodin a v Hranicích je v 17.35 hodin. Mezitím odpoledne ještě pojede jeden spoj tam a zpět navíc, ale jen mezi Bílou a Valašským Meziříčím. Tento jede z Bílé do Valašského Meziříčí v 10.55 a z Valašského Meziříčí na Bílou v 13.00 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Autobus pojme 24 jízdních kol, k nimž je nejlepší si zakoupit místenku. Kromě Cyklobusu Bečva jezdí z Rožnova ještě Cyklobus Beskydy, který obstarává od května do konce září o víkendech a svátcích dva spoje denně – jeden na Pustevny a druhý na Bumbálku a Bílou. V pátky se cyklisté se svými koly mohou nechat vyvézt na Pustevny. O prázdninách v červenci a srpnu, kdy je tradičně největší zájem o cyklobusy, je spoj na Bílou zajištěn rovněž každý pracovní den.