Vážná nehoda osobního auta a kamionu zastavila provoz na silnici číslo I/43 u Letovic

Nehoda u Letovic, foto: HZS JMK

BLANSKO – V pátek odpoledne došlo ke střetu osobního automobilu s kamionem na silnici I/43 u Letovic. Hasiči museli vyprostit zraněného řidiče z osobního auta.

K nehodě osobního automobilu a kamionu na silnici I/43  u Letovic vyjely v pátek odpoledne jednotky z Boskovic, Kunštátu a Svitávky. V osobním autě zůstal zaklíněný řidič. „Hasiči k jeho záchraně nasadili hydraulické vyprošťovací zařízení. Ve spolupráci se záchranáři zraněného muže během sedmnácti minut vyprostili,“ popsal zásah mluvčí hasičů Filip Venclovský. Jednotky dále zabezpečily vozidla proti vzniku požáru a uklidily komunikaci. Silnice u obce Sasina byla po dobu zásahu uzavřena, přistával tam vrtulník. Provoz byl plně obnoven po 16 hodině.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Na stejné silnici zasahovali hasiči už v pátek dopoledne u odbočky na Krhov u nehod dvou osobních aut. Zřejmě jedno z nich nedalo přednost. Dva zraněné po ošetření odvezli záchranáři do boskovické nemocnice. V místě byl omezen provoz.

Nehoda 2 OA u Krhova
Nehoda 2 OA u Krhova
Nehoda 2 OA u Krhova
Nehoda 2 OA u Krhova