AKTUALIZACE: Násilník napadl obsluhu herny v Olomouci. Policie šetří případ jako pokus o vraždu

Ilustrační foto Regionální vydavatelství

21.5.2022 OLOMOUC – Policie informovala o závažném trestném činu, který se stal včera ve večerních hodinách v Olomouci. Neznámý násilník fyzicky napadl obsluhu herny, vážně zraněná žena byla převezena do nemocnice. Policie případ šetří jako pokus o vraždu.

Neznámý násilník včera ve večerních hodinách fyzicky napadl obsluhu herny na Masarykově třídě v Olomouci. „Po útoku byla vážně zraněná žena převezena do nemocnice,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policie ihned nasadila veškeré síly a prostředky do pátrání po pachateli tohoto brutálního činu a nedlouho poté se jí podezřelého muže podařilo zadržet. Případ šetří jako pokus o vraždu. V současné době zjišťuje další okolnosti tohoto závažného skutku a další informace zatím nezveřejnila.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

22.5.2022 Včera odpoledne dnes byl 73letý muž obviněn z pokusu o vraždu a bylo proti němu zahájeno trestní stíhání. „Dle trestního zákoníku mu za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody od 15 do 20 let, případně výjimečný trest,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Obviněný je stále v policejní cele. „V současné době se obviněný nachází v policejní cele, kdy nadále probíhají další procesní úkony,“ doplnila Zajícová.