Řidička usnula za volantem a havarovala v centru Vizovic

VIZOVICE – Průjezd Vizovicemi zkomplikovala včera havárie Renaultu, který narazil do lampy pouličního osvětlení a dopravní značky. Zraněná řidička skončila v nemocnici.

K nehodě došlo před čtvrtou odpoledne na Masarykově náměstí ve Vizovicích. „Dvaapadesátiletá řidička při jízdě od obce Lutonina směrem do Zlína zřejmě usnula a nezvládla tak řízení. Přejela přes obrubník a narazila nejprve do sloupu veřejného osvětlení, který vylomila. Přesto pokračovala v jízdě a vzápětí narazila do dopravní značky, kterou také vylomila. Její vozidlo se poté zastavilo,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Žena utrpěla zranění, s nímž ji záchranáři převezli do nemocnice. Dechová zkouška byla u řidičky negativní, škoda je vyčíslena na 55 tisíc korun. „Okolnosti této dopravní nehody prověřují zlínští dopravní policisté,“ uzavřela Kozumplíková.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK