Skončila první etapa oprav bytů v domě s pečovatelskou službou

VSETÍN – V uplynulých dnech zdárně skončila první etapa rekonstrukce bytů zvláštního určení v domě s pečovatelskou službou na Ohradě. Zároveň začala i druhá etapa oprav bytů Pod Žamboškou na Rybníkách.

Dům na ulici Generála Klapálka disponuje celkem 44 byty 1 + kk, z nichž tři byly rekonstruovány v roce 2017 a osm v loňském roce. Letos přišla řada na celkem sedm bytových jednotek, přičemž práce jsou rozděleny do dvou etap. V rámci té první, která skončila na začátku května, se rekonstrukce dočkaly čtyři byty. Ve druhé etapě se opraví tři jednotky. V domech Pod Žamboškou město vlastní dohromady 64 bytů. Celkem 45 z nich již prošlo rekonstrukcí, tři byty se dokončí v srpnu.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Rekonstrukce bytů zvláštního určení ve všech případech spočívají ve vybourání starého bytového jádra, podlah, původní kuchyňské linky, vany a WC. Následuje vyzdění příček, nanesení omítek a obkladů, montáž rozvodů vody, elektroinstalace a vzduchotechniky, položení podlah včetně krytin a také instalace nové kuchyňské linky, sprchového koutu či WC,“ vyjmenoval starosta Jiří Růžička.