Parkoviště pod Obchodním domem Zlín bude dočasně uzavřeno

ZLÍN – Parkování v centru města zkomplikuje plánované uzavření parkoviště Nad Tržnicí pod Obchodním domem Zlín. Důvodem je výměna buňky pro obsluhu za závorový systém, která postupně probíhá na několika zlínských parkovištích.

Opravy začnou 20. června, přípravy však budou probíhat už v pátek a v sobotu 18. a 19. června. Po tu dobu bude parkoviště plně funkční, ale bude zde probíhat demontáž buňky pro obsluhu parkoviště, řidiči tedy musí počítat s jistým omezením při vjezdu. K uzavírce pak dojde od 20. června do 1. července s výjimkou pro zásobování, kterému se umožní vjezd jedním pruhem.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Omezení bude přerušeno pouze po dobu oslav 700 let od první písemné zmínky o Zlínu. Od 16. hodiny 24. června do 6. hodiny 27. června tu nebudou probíhat žádné stavební práce, místo toho se tu bude připravovat zázemí pro organizaci Živý Zlín. Práce začnou znovu 27. června.