Noční požár ve 2. patru hodonínského casina: jednoho zraněného vrtulník přepravil do nemocnice

foto: HZS JMK

HODONÍN – Hasiči ve středu v noci vyjížděli vyjížděli již podruhé za 24 hodin k požáru bývalého kasína v Hodoníně. K požárům uvnitř tohoto nevyužívaného objektu vyjížděli hasiči letos již sedmkrát. Tentokrát hořelo celé patro a vyhlášen byl 2. stupeň požárního poplachu.

Ve středu kolem desáté hodiny v noci bylo povoláno devět jednotek hasičů k požáru budovy v ulici P. Jilemnického v Hodonínské Bažantnici. Nebývale rozsáhlý požár zachvátil budovu bývalého clubu a restaurace Casino. S požárem bojovaly hasičské jednotky z Hodonína, Rohatce, Prušánek, Dolních Bojanovic, Petrova, Dubňan, Ratíškovic či Mutěnic. Noční požár v budově bývalého Casina v Hodoníně má dohru. Požár spolu s hasiči vyšetřují i policisté. V době požáru byly v objektu dvě osoby, obě skončily v péči záchranářů. Jedna zraněná osoba byla letecky přepravena do brněnské nemocnice. Příčiny požáru se vyšetřují.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.