Pětiletý chlapec utekl nad ránem z domu, rodiče nic netušili

Ilustrační foto

BYSTŘICE NAD PERNŠTĚJNEM – Šťastně dopadlo pátrání po malém chlapci ze Žďárska, který dnes časně zrána zmizel z domu, zatímco rodiče spali. Policisté jej po intenzivním pátrání nalezli kousek od jeho bydliště.

Informaci o zmizení pětiletého chlapce, žijícího v obci nedaleko Bystřice nad Pernštejnem, přijali policisté ve čtvrtek 23. června po čtvrté hodině ráno. „Chlapec se zdravotními problémy byl dezorientovaný a v době, kdy rodiče spali, vyšel ven z domu neznámo kam,“ uvedla mluvčí policie Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Na místo neprodleně vyrazily nejbližší policejní hlídky a začaly po chlapci v okolí domu rodičů pátrat. „Ještě před pátou hodinou ráno přišla ta nejlepší zpráva. Policisté chlapce nalezli nedaleko bydliště v místě tunelu vodního toku,“ dodala mluvčí. Nalezeného chlapce si převzali do péče záchranáři, kteří ho převezli k ošetření do nemocnice.