Policie hledá řidičku bílého auta, do kterého v Ivanovicích na Hané narazila cyklistka

VYŠKOV – V pátek došlo v Ivanovicích na Hané v Tyršově ulici u Biovety ke střetu cyklistky s osobním autem, které po dohodě obou účastnic nehody odjelo. Nyní ale řidičku auta hledají policisté.

V pátek v době mezi 13:45 a 14. hodinou se v Ivanovicích na Hané střetla cyklistka s osobním vozidlem. K nehodě došlo v Tyršově ulici na silnici I/47 směrem na Kroměříž poblíž podniku Bioveta. Na křižovatce v blízkosti čerpací stanice MOL měla řidička bílého vozidla odbočovat vpravo na parkovací plochu u Biovety. Za ní jedoucí cyklistka již nestihla reagovat na tuto situaci a jízdním kolem narazila do pravého boku vozidla. Cyklistka upadla na vozovku. Řidička bílého vozidla zastavila a šla jí poskytnout pomoc. Cyklistka řekla, že se jí nic nestalo a nehodu řešit nechtěla. Řidička tedy odjela směrem na Kroměříž. Ve večerních hodinách na popud rodiny se však paní dodatečně nechala ošetřit ve vyškovské nemocnici. „Lékař v souladu se zákonem pak nehodu, při které byla cyklistka lehce zraněna, nahlásil. Žádáme případné svědky této nehody a především řidičku bílého vozidla, aby se přihlásili na lince 158 nebo na telefonu 735781738,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.