Pozval si domů dva cizí muže, ti ho napadli a okradli

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Muž v centru Prahy potkal dva neznámé muže a pozval je k sobě domů. Ti ho v bytě v Praze 3 napadli a vzali mu batoh s telefonem, peněženkou a elektronikou. Po obou podezřelých pátrá pražská policie.

K přepadení došlo v bytě v Korunní ulici na Vinohradech. Čtyřicetiletý muž se vydal do centra za zábavou, kde se seznámil s dvěma muži a pozval je k sobě domů. „U něj v bytě ho muži fyzicky napadli a odcizili mu batoh, ve kterém měl mobilní telefon, peněženku včetně platebních karet a elektroniku. Poté dvojice z místa utekla a poškozenému způsobila škodu dosahující částky deset tisíc korun,“ sdělila k případu policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kamery útočníky zachytily a policie nyní prosí veřejnost o pomoc s jejich identifikací. „Pokud je na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158,“ vyzvala mluvčí a dodala, že muži jsou podezřelí ze spáchání trestného činu loupež, za což jim hrozí až deset let za mřížemi.