Kroměříž hledá amatérské hudební talenty

Zdroj: město Kroměříž

KROMĚŘÍŽ – Z pódia relaxační zóny se až ke hvězdám hudebního nebe může odrazit vítěz nové soutěže amatérských umělců a skupin nazvané R – faktor Kroměříže. „I ty největší hvězdy mnohdy začínaly v garážích či zapadlých zkušebnách. Věřím, že i v Kroměříži a okolí máme talentované hudebníky, o kterých zatím nevíme. Přijďte je podpořit, ale také si poslechnout dobrou muziku a pobavit se,“ zve starosta Kroměříže Jaroslav Němec.

R – faktoru bude v relaxační zóně na Velkém náměstí patřit vždy středeční večer, začínat se bude od 19 hodin. Postupně vystoupí 6. července Martin Čmelík, 13. července Marek Hejhal a Vojta Rohlíček, 20. července Peřeje, 27. července VéDéčko, 3. srpna Death Race For Sororrow, 10. srpna M. Fever, 17. srpna Sagittarius a 24. srpna Glade. Hrát mohou vlastní i převzaté písničky.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Návštěvníci akce poté skupinu či umělce ohodnotí. „Vítězného interpreta určí hlasování diváků na facebooku relaxační zóny, které začne po posledním koncertu 24. srpna a skončí ve středu 31. srpna ve 12 hodin. V 19:30 pak bude v relaxační zóně vyhlášen vítěz,“ popsala Marcela Nehodová z radničního odboru Útvar tajemníka. Kromě věcné ceny v podobě částky 5 000 korun se vítězná skupina či umělec může těšit také na vystoupení na některé z akcí města.