Do Světlé míří hudební nadšenci. Startuje letošní Sázavafest

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU – Dvacátý ročník hudebního festivalu Sázavafest proběhne ve dnech 21. – 23. července v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Jak je již tradicí, nabídne to nejlepší z domácí hudební scény, ale i vybrané zahraniční interprety.

Festival slaví letos kulaté jubileum. Z původně jednodenní akce v roce 2001, v areálu s kapacitou 1 800 lidí a jedním pódiem, vznikl postupně renomovaný evropský multikulturní festival nabízející třídenní program na několika scénách. Návštěvnost dosáhla během let úctyhodných 20 tisíc lidí a každým rokem stoupá.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Letos se návštěvníci mohou těšit na Českého slavíka Marka Ztraceného, kapely LUCIE, Mig 21, Rybičky 48, Divokej Bill a další. Zahraniční scénu budou reprezentovat Nico Santos, skupina Rednex nebo slavné německé DJ´s duo Junge Junge.

Návštěvníci festivalu určitě ocení i výborné speciality české a zahraniční kuchyně, chybět samozřejmě nebude ani dobré pivo. A pro děti je na místě otevřena Family Fun zóna se skvělým programem. Další informace, ale i rady, např. ohledně parkování či kempu, najdete na webových stránkách.