Muž měl dohlížet na klid a pořádek, místo toho rozpoutal roztržku

BRNO – V ubytovně na jihu města je přítomen koordinátor, který se má starat o klid a pořádek v zařízení. Ten se ale zpil tak moc, že způsoboval velký hluk a rušil ostatní obyvatele.

Klienti ubytovacího zařízení si dnes v noci stěžovali na koordinátora, který dlouho do noci pil alkohol a křičel u toho. Když se manželský pár za ním vydal, muže kopl do hrudi a ženu udeřil do hlavy. To všechno jen kvůli žádosti, aby se ztišil, jelikož bylo již po půlnoci a oni se potřebovali vyspat do práce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Šestačtyřicetiletý koordinátor před strážníky podrážděně odporoval, že když si na něj nepřišli stěžovat rodiče malých dětí, neměl by hluk vadit ani dospělým,“ řekl tiskový mluvčí městské policie Jakub Ghanem. Strážníci se ujistili, že nikdo nepotřebuje lékařské ošetření a nechali muže podstoupit dechovou zkoušku. Ta přinesla hodnotu přes dvě promile a jelikož nešlo o první jeho prohřešek, případ bude řešit přestupková komise.