Keramika, sušené dekorace, voňavé koření. Ve Žďáře proběhne tradiční letní trh

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Žďárské náměstí ožije již tento čtvrtek letním prázdninovým trhem. Kromě tradičního zboží čeká návštěvníky pestrá nabídka řemeslných výrobků a pro mlsné jazýčky je připravena spousta dobrot.

Oblíbený prázdninový trh se koná ve čtvrtek 18. srpna 2022 v době od 8.00 do 18.00 na náměstí Republiky. Vedle tradičního sortimentu, jako proutěné a dřevěné výrobky, keramika, porcelán, bytový textil, oblečení, kožená galanterie, kožešiny, hračky, kalendáře, dárkové zboží, potřeby pro domácnost, drogistické zboží, kosmetika, zahradnické výpěstky a další, zde budou zastoupeny i řemeslné výrobky, jako například šperky, zvonečky, obrázky, batika, dekorace z přírodních materiálů – slaměné a dřevěné výrobky či sušené květiny.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Zapomenout bychom samozřejmě neměli ani na pestrou nabídku potravinářských produktů, jako jsou cukrovinky, sušené ovoce, oříšky, koření a další. A své místo zde najde i oblíbený stánek s trdelníkem.