Škola bude mít nové hřiště

Foto: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem

TRUTNOVSKO – V areálu jedné ze základních škol vzniká v současných dnech nové multifunkční hřiště pro rozmanité druhy sportů. Sloužit by mělo nejen žákům, ale i mládeži a dospělým v okolí. Práce by měly být kompletně provedeny do jednoho měsíce.

V areálu ZŠ 5. května ve městě Dvůr Králové nad Labem se dočká rekonstrukce přilehlé hřiště. Jedná se o jedno z mála sportovišť v celé lokalitě, proto úpravy proběhnou v krátké době. Výsledkem bude multifunkční prostor se sportovní arénou a workoutovými cvičebnými prvky. Práce byly zahájeny v pondělí 15. srpna a měly by být hotové do poloviny září. Rekonstrukce si z rozpočtu vyžádá částku okolo čtyř milionů korun. „Bude zde možné hrát florbal, nohejbal, malou kopanou, volejbal, košíkovou, i když rozměrově nemá hřiště oficiální parametry, a připraveno bude i pro trénink minivolejbalu,“ dodává ředitel školy Radan Černý.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.