Barum rally už odstartovala ve Zlatém jablku

ZLÍN – Fanoušci rally právě odpočítávají poslední dny do začátku 51. ročníku barumky. Čekání si mohou zkrátit ve zlínském Zlatém jablku, kde uvidí vystavené rally speciály, pobaví se ve fotokoutku nebo se zapojí do soutěže o atraktivní ceny. Otevřený je také fan shop se vstupenkami a upomínkovými předměty. V průběhu rally pak do Zlatého jablka na autogramiády zavítají i přední jezdci a vítězové se zúčastní závěrečné tiskové konference.

V přízemí obchodního centra na návštěvníky čekají vybrané rally speciály. „Teď jsou zde vystaveny Ford Escort RS Cosworth a Škoda Fabia Rally evo jezdce Jiřího Hanáka. Ve čtvrtek 18. srpna k nim přibude Ford Fiesta MK II, se kterým na podnicích mistrovství světa závodí Erik Cais. Na závěr, od 22. do 28. srpna, u nás zaparkujeme i novou zbraň Škodovky – Škodu Fabia RS Rally 2,“ láká ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pro fanoušky je připravena také soutěž o atraktivní ceny. Soutěžit se bude online o vstupenky na Barum Rally, knížky, VIP místa, svezení na místě spolujezdce a další věcné ceny v celkové hodnotě 25 tisíc korun.

Na místě se návštěvníci mohou zabavit ve fotokoutku a zapózovat například na stupních vítězů. Otevřený je také fan shop s nabídkou vstupenek a celé řady předmětů s motivem Barum Rally. Setkání s rally jezdci nabídnou hned dvě autogramiády. 24. srpna od 19.30 budou podpisy rozdávat jezdci hlavního závodu Barum Czech Rally Zlín, o den později od 18 hodin se podepíšou účastníci Star Rally Historic. S nejúspěšnějšími posádkami se mohou fanoušci setkat v závěru rally na tiskové konferenci s vítězi závodu.

Barum Czech Rally Zlín ve Zlatém jablku

14.-21. 8. Zábavný fotokoutek se stupni vítězů

14.-28. 8. Výstava závodních rally speciálů

14.-28. 8. Otevřen fan shop se vstupenkami a rally předměty

24. 8. Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín

25. 8. Autogramiáda jezdců Star Rally Historic

28. 8. Tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín

Foto: archiv OC Zlaté jablko