Už příští čtvrtek se uskuteční oblíbená akce Bezpečné nábřeží

KRÁLOVÉHRADECKO – Tento rok proběhne již 4. ročník akce při, které prezentují svou činnost policisté, hasiči, záchranáři, celníci, strážníci, vojáci a další spřízněné složky. Na Eliščině a Smetanově nábřeží v Hradci Králové vás bude čekat nepřeberné množství ukázek a aktivit.

„Dopoledne bude přizpůsobené více školám, školkám či rodinám s malými dětmi, program obohatí řada nejen policejních ukázek, což bude bezesporu lákadlem pro širokou veřejnost. Hlavním smyslem akce je prezentovat techniku i práci záchranných a bezpečnostních složek,“ říká policejní mluvčí Eva Prachařová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na zájemce o policejní uniformu bude hned vedle historické služebny čekat i náborový stánek. Připraveny budou také stánky s řadou preventivních materiálů, drobné soutěže zábavného i vědomostního charakteru s bezpečnostní tématikou.

Součástí programu budou i z předchozích ročníků velmi divácky oblíbené závody dračích lodí, v nichž mezi sebou budou o vítězství zápolit zástupci jednotlivých bezpečnostních složek. Přijďte si zafandit svým favoritům. V odpoledních hodinách pak proběhne vyhlášení vítězů.