Rožnovská seniorská karta vstoupila do páté sezony, dříve narozeným nabízí slevy i dárky

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Takzvaná RoSenKa funguje v Rožnově již pět let. Za tu dobu si ji vyzvedlo na 900 seniorů, kterým nabízí zvýhodněné vstupné či přepravu v Senior taxi. Dříve narození se mohou také zapojit do soutěže o hodnotné ceny.

V letošním roce je pro držitele karty přichystán vstup zdarma do Rožnovského muzea v přírodě a na Jurkovičovu rozhlednu, dále sleva na vybrané pořady Téčka, výhody nabízí nutriční poradkyně, Jannie´s cofee house, Johana bistro, Lékárna Brillovka, Lékárna u Matky Boží nebo Lékárna a zdravotnické potřeby Rubus. Na Senior taxi můžou využít zvýhodněnou dopravu. „Cílem tohoto projektu je aktivizace občanů v seniorském věku, péče o zdraví, zapojení se do života města a také společné setkávání seniorů. Senioři díky kartě mohou využívat vstupy zdarma do konkrétních objektů nebo slevy ve vybraných lékárnách. Velmi přínosná a hojně využívaná je služba Senior taxi, díky které se mohou senioři přepravovat po městě a zařídit si tak vše důležité,“ uvedl starosta města Jiří Pavlica.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

I tento rok je připraven Čtyřlístek aktivit, kdy při návštěvě vybraných míst a akcí dostanou zájemci razítko. Při nasbíraní čtyř razítek se mohou těšit na zajímavou odměnu. Loni to byl dárkový balíček s potravinami a poukázkami do lékárny v hodnotě 500 korun.