Cestující, pozor na změny v jízdním řádu

HRADEC KRÁLOVÉ – Lidé cestující městskou hromadnou dopravou na státní svátek by si měli dát pozor na dočasné zrušení některých zastávek. Část spojů také pojede po objízdné trase.

Na blížící se státní svátek, ve středu 28. září, změní některé autobusové linky dočasně svou trasu. Důvodem je konání sportovní akce „Gočárovy schody“, uzavřena bude křižovatka Mostecká a části tř. ČSA a ulice Komenského. Nebudou proto obsluhovány zastávky Zimní stadion, Zimní stadion B, Komenského, Adalbertinum, Heyrovského (linky č. 16 a 33) a Magistrát města (linky č. 27 a 33). Zastávka Magistrát města pro linku č. 18 bude přesunuta do Buzulucké ulice (zastávka linky č. 3 ve směru Slezské Předměstí), zřízena bude také náhradní zastávka u soudu, kde budou zastavovat všechny projíždějící linky. Spoje č. 2, 5, 6, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 27 a 33 pojedou po objízdných trasách. „Ve státní svátek nejezdí tolik občanů městskou hromadnou dopravou jako v pracovní dny. Můžeme být rádi, že se v našem krásném městě konají kulturní a sportovní akce,“ říká místní učitelka základní školy Jana M.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.