Hledá se 28letá žena v nebezpečí. Trpí schizofrenií. Už jednou ji nalezli v kritickém stavu!

MĚLNÍK – Policie pátrá po 28leté ženě Janě R., která odešla z dosud nezjištěných důvodů z domu rodičů v obci Dolany nad Vltavou. Sama žije v Praze. Klíče ani od jednoho bytu si ale nevzala.

Strach o život

Podle kamerových záznamů pohřešovaná odešla dne 27.9.2022 nad ránem patnáct minut před čtvrtou. Rodina se obává o její život a zdraví. Jana R. má totiž diagnostikovanou schizofrenii, na ni předepsané léky, které však bere nepravidelně. V minulosti se hledala už několikrát.

Když ji naposledy nalezli, strávila několik dní v nemocnici. Nacházela se velmi špatném zdravotním stavu, protože několik dní nejedla a byla podchlazená.

Popis pohřešované

Žena byla oblečená do pracovní bundy černé barvy bez  viditelné značky. Dále měla na sobě tmavomodré montérkové kalhoty a oranžovou čepici. S sebou si nevzala žádné doklady, klíče od domu, ani od bytu v Praze. U sebe nemá ani mobilní telefon a léky, které má užívat.

V případě, že máte jakékoliv informace o tom, kde by se pohřešovaná mohla pohybovat nebo jste jí někde viděli, ozvěte se na linku 158, nebo přímo policistům na tel. číslo 974 866 400 a 602 306 515.

Foto: Policie ČR