V Jeseníku se bude opravovat lávka přes řeku Bělou na Nábřežní ulici

JESENÍK – Lávka přes řeku Bělou na Nábřežní ulici v Jeseníku, která je hojně využívána zejména žáky základní školy, se bude opravovat. Oprava začne v pondělí 3. října a přinese zejména větší bezpečnost chodců, kteří z ní vstupují přímo do vozovky. 

Lávka přes řeku Bělou na Nábřeží ulici v Jeseníku bude kompletně očištěna, opraví se povrchy, římsy i zábradlí a zaizoluje celá konstrukce. Nevýraznější bude oprava zdí lávky směrem do ulice Nábřežní, která přinese větší bezpečnost chodců, kteří z ní vstupují přímo do vozovky. Oprava začne v pondělí 3. října a potrvá do neděle 13. listopadu. „Po tuto dobu žádáme chodce, aby využili obchozí trasu po nově zrekonstruovaném chodníku na ulici Nábřežní podél řeky směrem k mostu na ulici Karla Čapka,“ uvedl Ondřej Wind, vedoucí Oddělení majetku Městského úřadu Jeseník. Protože lávka je vytíženou tepnou pro pěší, zejména žáky základní školy, je kladen velký důraz na rychlou realizaci stavby.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.