Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
ZLÍNSKO – Oprava silnice I/49 se blíží ke konci. Přes kilometr dlouhý úsek bude zcela průjezdný už v pondělí 17. října. Dnes o tom informovala mluvčí zlínské správy Ředitelství silnic a dálnic ČR Lucie Trubelíková.
Po zprůjezdnění budou na úseku ještě probíhat dokončovací práce, například na krajnicích nebo nástřik vodorovného dopravního značení. Provoz už ale zásadně neomezí.
Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Opravu silničáři zahájili 26. září a od té doby tu řidiči projížděli jen jedním pruhem, zatímco provoz řídily semafory. Práce provedla firma PORR a. s., přičemž náklady se vyšplhaly na téměř 25 milionů korun.
