Oprava silnice I/54 v Archlebově se chýlí ke konci, úsek I/55 mezi Petrovem a Sudoměřicemi je hotový

 

HODONÍN – Řidiče na Kyjovsku potrápila oprava silnice I/54 v průtahu Archlebova, kvůli které se tvořily u semaforů kolony. Naštěstí se chýlí ke konci. To úsek mezi Petrovem a Sudoměřicemi je už hotový.

Oprava silnice I/54 v průtahu Archlebova už brzy skončí. V neděli 16. října silničáři odstraní semafory a opravený úsek bude průjezdný bez omezení. Práce ještě pokračují v navazujícím úseku mezi Archlebovem a Strážovicemi v délce čtyř kilometrů, kde dokončení plánují silničáři na konec října. Řidiče na Hodonínsku potěšilo i dokončení opravy frekventované silnice I/55 v úseku mezi Petrovem a Sudoměřicemi. Provoz byl ve čtvrtek 13. října obnoven už bez semaforů. Jen na sjezdu ze Skalice na Petrov je ještě v připojovacím pruhu. V současnosti probíhají dokončovací práce na krajnicích a vodorovném dopravním značení, ty už ale provoz zásadně neomezují.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.