V Jihlavě odstartovalo Vánoční putování. Tak neváhejte a rovnou vyrazte!

Foto: Město Jihlava

JIHLAVA – Další ročník Vánočního putování je tady! Zájemce čeká dvanáct vánočně vyzdobených zastavení a po vyřešení všech úkolů malá odměna. A samozřejmě možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny. Akce potrvá do pátku 6. ledna.

Na každém z dvanácti míst je připraven soutěžní úkol, který si účastníci po splnění zapíší do příslušného políčka herního plánu. Ten si  mohou vyzvednout v turistickém informačním centru na ulici Matky Boží 22 nebo na ulici Věžní 1.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Po vyřešení všech úkolů je nutno kartičku donést zpět do informačního centra, kde každý účastník obdrží malý vánoční dárek. „Pokud chcete vyhrát i některou z deseti velkých cen, vyplňte prosím na herním plánu i část s kontaktními údaji a zaškrtněte souhlas se zpracováním osobních údajů. Losování proběhne v pátek 6. ledna 2023 v 16 hodin,“ připomíná Lenka Kremláčková z příspěvkové organizace Brána Jihlavy.

Jména výherců budou zveřejněna na facebookových stránkách Do Jihlavy a Město Jihlava. Podrobná pravidla Vánočního putování naleznete zde. Mapu, která je součástí herního plánu, najdete i online.