Divadlo Kalich jako lék na špatnou náladu

„Kupte si kilo pomerančů a jděte do divadla,“ radí přední imunoložka Blanka Říhová, jakými dvěma kroky nejlépe posílit odolnost našeho organismu. Ostatně už od dob našich babiček se tvrdí „veselá mysl půl zdraví“. A jestli si někde smíchem a vůbec kulturním zážitkem zaručeně prodloužíte život, pak je to pražské Divadlo Kalich., které uvádí prvotřídně obsazené komedie, muzikály i koncerty už 23 let.

Divadlo Kalich je exklusivním hereckým klubem, v jehož činohrách se schází česká herecká špička. Zmiňme například Ivu Janžurovou, Jiřího Bartošku, Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Oldřicha Kaisera, Jiřího Lábuse, Barboru Hrzánovou, Radka Holuba, Petra Rychlého, Petra Čtvrtníčka a tak bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho.

Muzikálové inscenace Kalichu jsou vyhlášené dechberoucími výkony mladých talentů a jejich energií. Hraje se tu například muzikál Biograf láska s hity Hany Zagorové nebo Voda (a krev) nad vodou se slavnými písněmi skupiny Elán, dále klasiky jako Pomáda, Vlasy, Krysař Daniela Landy či oblíbené tituly z dílny Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Johanka z Arku, Mauglí a Robin Hood.

Programová nabídka Divadla Kalich je zkrátka pestrá a nemůžete v ní sáhnout vedle. Není tedy divu, že tato moderně vybavená scéna v centru Prahy je v oficiálních statistikách opakovaně vyhlašována jako nejnavštěvovanější soukromé divadlo v ČR.

Pokud byste chtěli návštěvou Divadla Kalich udělat radost svým bližním pod vánočním stromečkem, můžete využít dárkové poukazy na libovolnou částku s možností výběru titulu i termínu. Veškeré informace najdete na www.divadlokalich.cz.