Přijďte na punč s hasiči. Podpoříte děti z dětského domova

OLOMOUC -Adventní čas je spojený s mnoha charitativními a benefičními událostmi, které pomáhají potřebným. Hasičům není pomoc druhým samozřejmě cizí. Tradičně proto před svátky prodávají punč a výtěžek z prodeje pak putuje na dobročinné účely.

Po dvouleté pauze se na olomoucké vánoční trhy vrátí hasiči a budou prodávat punč pro dobrou věc. V neděli 11. prosince od 16.30 hodin můžete přijít ke stánku Dobrého místa pro život na Horní náměstí v Olomouci a koupí lahodného horkého nápoje podpořit děti z olomouckého dětského domova, kterým půjde celý výtěžek benefiční akce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vánoční punč prodávají také hasiči v Jeseníku na Masarykově náměstí. Tradičně pořádají charitativní akci na zlatou neděli, která tentokrát vychází na 18. prosince. V centru města budou od 8 do 20 hodin. Výtěžek poputuje covidovému oddělení jesenické nemocnice jako poděkování za spolupráci a péči během koronavirové pandemie. “Rádi se s vámi na obou benefičních akcích potkáme, pohovoříme a v adventním čase podpoříme ty, kteří to potřebují,” uvedla krajská mluvčí hasičů Lucie Balážová.