Vypravte se za dobrodružstvím s kocourem Mauricem

PRACHATICE – Když začne mít prohnaný kocour Mauric lidské myšlenky a společně s krysami začnou dokonce i mluvit, začne to pravé dobrodružství. Podaří se jim odhalit spiknutí pod zemí? To zjistíte ve filmu Úžasný Mauric.

Mauric je kocour ulice. Všemi mastmi mazaný, pořádně prohnaný a jako každá správná kočka myslí především na sebe. Jednoho dne ovšem začne mít lidské myšlenky a dokonce začne mluvit. A není sám! Krysy z místního klanu jsou na tom stejně. Začaly mluvit, být inteligentní a zajímat se o vzdělání. Prý sežraly něco ze skládky u magické univerzity. Mauric a krysy vytvoří podivuhodné přátelství a do party přiberou ještě lidského kluka, který je chytrý sice jen přiměřeně, ale zato umí hrát na píšťalu. Společně pak chodí od města k městu, vyrobí tam krysí pohromu, kluk se dá najmout jako krysař a všichni nakonec shrábnou odměnu. Teď ovšem dorazili do města, kde něco nehraje. Zavání to tu spiknutím nejen na zemi, ale i pod ní. V podzemí se totiž ukrývá pořádně děsivé a zlověstné tajemství.

Osvědčený trik se zvrtne a namísto hromady zlaťáků čeká úžasnou partičku Maurice, krys a kluka velké, zábavné a řádně nebezpečné dobrodružství. Vypravte se na něj 2. února do Kina Národka v Prachaticích. Úžasný Mauric začíná v 17 hodin.