Původní plán na opravu vodovodů zřejmě nevyjde

Foto: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem

TRUTNOVSKO – Město se chystá na opravy vodovodů a kanalizací za desítky milionů korun. Své původní plány však bude muset přehodnotit. V současné době již uvažuje o náhradních lokalitách.

I letos bude město Dvůr Králové nad Labem investovat do vodohospodářské infrastruktury, konkrétně se bude jednat o částku dvacet sedm milionů korun. Největšími akcemi měla být obnova vodovodu v ulicích 5. května a Raisova. Některé finance by mohly nakonec putovat do Slunečné ulice, případně i ulice Erbenova. „Akce připravovaná v ulici 5. května je podmíněna součinností s Královéhradeckým krajem, který ji letos bohužel realizovat nebude. V Raisově ulici čekáme na oficiální zprávu, zda bude třeba do komunikace ukládat ještě další infrastrukturní síť. Proto jsme jednali se zástupci Městských vodovodů a kanalizací, které vodohospodářskou síť ve městě provozují, jaké akce do letošní obnovy místo toho zařadíme,“ dodává za město místostarosta Jan Helbich.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.