Video: Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier rozjede svou bubenickou one-man show

foto: archiv Miloš Meier

NÁCHODSKO – Show pod názvem Drumming Syndrome se rozpoutá už tuto sobotu v Hronově v Jiráskově divadle. Přijďte si poslechnout originální, výbušné a nesmírně energické vystoupení.

Vysoká hráčská technika a zkušenosti z hraní například s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Supergroup.cz, Danielem Landou, BSP, nebo Gusem G. a bubnování s tímto koncertem po celém světě dávají předpovídat výjimečnému hudebnímu zážitku.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Miloš Meier po deseti letech vydává nový nosič  (USB flash disk) s třemi hodinami Drumming Syndrome videí a třiceti stránkovým bookletem s obsáhlou biografií a dobovými fotografiemi. Toto album s názvem „10th Anniversary Compilation“ je i hlavním tématem Drumming Syndrome koncertů 2023, na kterých ho i pokřtí.

Představí speciální program rozdělený do dvou částí, ve kterých se můžete těšit na osobitě upravené rockové a metalové světové hity, bubenická sóla, filmové soundtracky, unplugged vložku i na odklony do dalších hudebních žánrů.