Nahlédněte do rozvodových kauz v divadle

TÁBOR – Rozvod už dnes patří mezi tak běžné události, že se o nich celkem ani nemluví. Využijete možnost nahlédnout do tří rozvodových kauz, které se protnuly u jednoho terapeuta? To děláte dobře, protože hru Rozvod, aneb V mezích přijatelné normy totiž inspirovaly reálné kauzy.

U jednoho terapeuta se v průběhu roku protnou tři rozvodové kauzy. Jde samozřejmě o lidi, kteří by se za normálních okolností zcela míjeli. Úspěšná manažerka, klidný, životu tak nějak oddaný řemeslník a zelená vdova propagující zdravý životní styl. Každý je přitom zcela jiný. Teď ale nemají kam utéct. Je třeba se připravit, být odolný, vše zvládnout v klidu a domluvit se jako civilizovaní lidé. Jenže právníci zbrojí, emoce pracují a někde tam doma  jsou přece taky děti.

Ať už se vás rozvod týká, či ne, divadelní hru Rozvod aneb V mezích přijatelné normy byste si neměli nechat ujít. Nahlédnete totiž do kauz, které se skutečně odehrály. Na jejím scénáři se totiž podílel profesor klinické psychologie Radek Ptáček. Uvidíte ji 13. února v 19 hodin v Divadle Oskara Nedbala v Táboře