Pokračování kurzu pro podnikatele je tu! První návštěvu workshopu máte zdarma

Zdroj: Pixabay

SVITAVY – Pro občany, kteří chtějí začít podnikat je připraven tzv. Klub podnikavců, kdy sraz je už zítra o půl šesté večer v Coworku na náměstí Míru. Tentokrát se setkání zaměří na marketing.

Minulý rok proběhl ve Svitavách druhý ročník kurzu Podnikni to! pro začínající a pokročilejší podnikatelé, kteří chtějí své podnikání rozvíjet. Na kurzy navazuje tzv. Klub podnikavců. „Jedná se o pravidelná setkávání lidí, kteří chtějí dále rozvíjet svoji podnikatelskou činnost. Koncept Klubu je jednoduchý, pod vedením zkušeného podnikatele se v menší skupině schází jeho členové jednou měsíčně, aby společně diskutovali o problémech či výzvách a předávali si zkušenosti a kontakty,“ informovala mluvčí města Kateřina Kotasová. Společně hledají odpovědí na různé otázky a získávají podporu od lidí, kteří se ocitli ve složitých situacích.

Další sraz podnikavců proběhne už zítra od půl šesté večer v Coworku na náměstí Míru (vedle informačního centra) a zaměří se na marketing. První návštěva workshopu je zdarma. Stačí se jen zaregistrovat

Témata zítřejšího setkání:

  • Jaké marketingové kanály jsou vhodné pro váš projekt?
  • Jak tvořit obsah na sociálních sítích?
  • Jaká je vaše nejvhodnější cílová skupina a jak ji zaujmout?
  • Jak minimalizovat zbytečné chyby nebo investice?

Příští termíny setkání najdete zde