Řidička v Přerově nedala přednost cyklistovi

Fotky Policie ČR

PŘEROV – Včera odpoledne se na kruháči u Tesca v Přerově stala dopravní nehoda. Řidička středního věku ve Fabii nedala přednost cyklistovi, který po střetu s autem skončil na silnici a zranil se.

Včera odpoledne vyjížděli policisté k nahlášené dopravní nehodě, která se stala na kruháči u Tesca v Přerově. Řidička středního věku jela ve Fabii ve směru od Čechovy ulice a nedala přednost cyklistovi, který jel po kruháči od Bayerovy ulice a chtěl pokračovat dál ulicí 17. listopadu. Následoval střet a pád cyklisty na silnici. Z místa byl zraněný muž sanitkou převezen do nemocnice na vyšetření. Ke své smůle řidička lehce nadýchala. “Policisté provedli u obou dechové zkoušky, kdy jedna byla pozitivní a druhá negativní. Žena nejprve nadýchala 0,27 promile a posléze 0,26 promile,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 35 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Místo nehody