Na osobní automobil spadl z projíždějícího kamionu kus ledu

Nebezpečný kus ledu zdemoloval na Českokrumlovsku vozidlo (zdroj Policie ČR)

ČESKOKRUMLOVSKO – Policisté vyjížděli v úterý v ranních hodinách k dopravní nehodě. Ta se stala na Českokrumlovsku. Na osobní automobil zde při jízdě spadl z kamionu kus ledu. Ke zranění naštěstí nedošlo, ale škoda na automobilu je několik desítek tisíc. Policisté pátrají po řidiči kamionu.

K nehodě došlo na silnici druhé třídy číslo sto šedesát mezi obcemi Zátoň a Větřní na Českokrumlovsku. „Řidič vozidla tovární značky Mitsubishi jel s vozidlem ve směru od obce Zátoň na obec Větřní a při průjezdu levotočivou zatáčkou se míjel s proti jedoucím nákladním vozidlem s návěsem. V okamžiku, kdy se obě vozidla míjela, spadl z nákladního vozidla obrovský kus ledu, který poškodil levou přední část vozidla tovární značky Mitsubishi,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Šupík. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění. Škoda na osobním automobilu byla předběžně vyčíslena na 40 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Českokrumlovští dopravní policisté nyní pátrají po řidiči nákladního automobilu, který od dopravní nehody ujel. „Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout bližší informace k nákladnímu vozidlu, či záznamy z palubních kamer, případně zaznamenal-li někdo typ vozu či jeho registrační značku, aby policisty kontaktoval na čísle 974 232 250 nebo na bezplatné lince 158,“ doplnil Šupík.