Zakončete jarní prázdniny pohádkou

MILEVSKO – Máte rádi pohádky o pejskovi a kočičce? Spoustu legrace i napětí zažijete hned se třemi z nich. V loutkovém představení s loutkami v nadživotní velikosti uvidíte, jak myli podlahu, pekli dort a vyprávěli si pohádku o pyšné noční košilce.

V první pohádce zjistíte, že když nemáte kartáč na podlahu, umyjete ji klidně i pejskem. Problém může ovšem nastat ve chvíli, kdy pejsek mýdlo sní v domnění, že je to salám. V další z pohádek si pejsek poraní tlapku o střep a aby mu lépe utekl čas hojení, bude mu kočička povídat pohádku o pyšné noční košilce. To jednou chudá noční košilka potkala noční košilku, která byla krásná, vyšívaná a barevná. Ale nechtěla si s tou chudou hrát. Co se muselo stát, aby si spolu hrály? Nechte se překvapit!

Na závěr ještě uvidíte, jak pejsek s kočičkou pekli dort. Co do něj všechno dali? Inu, přijďte se podívat do Milevského kina! Loutková pohádka O pejskovi a kočičce v podání Divadla Tondy Novotného začíná 26. února v 15 hodin. Představení je vhodné pro děti od tří let.