Festival o cestování s dětmi: Získejte odvahu od zkušených rodičů!

PRAHA – Přemýšlíte, kam s rodinou na další dovolenou? Přijďte si pro tipy na první ročník festivalu o cestování s dětmi! Akce Cestování s dětmi FEST se koná v sobotu 15. dubna v Praze na Starém Městě a nabídne 8 přednášek od zkušených cestovatelů a rodičů, kteří se svými dětmi procestovali celý svět. Své zkušenosti zde předá například Veronika Zelendová (Máma na cestách) a Martina Bulánková (Akční rodiče).

Přednášky představí různé aspekty cestování s dětmi, včetně praktických tipů, zkušeností s přechodem hor, exotickými destinacemi a cestováním v obytném autě. Pro děti bude připraven dětský koutek s různými dílnami a aktivitami, takže se nebudou nudit a budou si moci hrát se svými vrstevníky. Festival o cestování s dětmi se koná v Praze na adrese Anenská 5. Začátek akce je v 9 hodin a cena vstupného je 199 Kč. Děti mají na festival vstup zdarma, takže celá rodina může přijít a strávit spolu příjemný den plný nápadů a inspirace. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.