Jak nosit koženou bundu přes den i noc

Kožená bunda je již několik let must-have šatníku každé ženy. Jejím kouzlem je především univerzálnost. Díky tomuto kousku oblečení se z vás stane žena, kterou chcete být. V tomto článku si řekneme, jak koženou bundu nosit v denním outfitu i v tom večerním. Mimo to si uvedeme, jak o koženou bundu pečovat a jaké doplňky k ní nosit.

Jak nosit koženou bundu v denním outfitu

Kožená bunda je vynikající kousek, který dokáže dodat každému outfitu šmrnc a jedinečný styl. Pokud chcete koženou bundu začlenit do svého denního šatníku, můžete vyzkoušet několik kombinací a vybrat tu, která se vám bude nejvíce líbit.

Pro ležérní styl ji jednoduše zkombinujte s džínami a tričkem. Vytvoříte tak jednoduchou, ale stylovou kombinaci, ke které se můžete postavit, jak jen chcete. Pokud hledáte něco pohodlného, přehoďte přes sebe dámskou mikinu Givenchy, na ni koženou bundu, batoh, tenisky a je to. Ideální kombinace do kanceláře či na odpolední procházkou s kávou v ruce. Pokud chcete něco trochu jiného, zkuste vyměnit mikinu za svetr s rolákem a do ruky vezměte kabelku.

Další možností jsou výrazné barevné kombinace ostatních kousků oblečení s koženou bundou, které dokážou zvýraznit jednoduchost outfitu a přitom zachovat eleganci. Pokud naopak chcete koženou bundu postavit do centra dění, můžete ji doplnit běžnými kousky tak, aby se stala hlavním prvkem vašeho outfitu. S koženou bundou můžete experimentovat a vytvořit tak svůj osobitý styl.

Jak nosit koženou bundu ve večerním outfitu

Kožená bunda se často spojuje s ležérním stylem, ale lze ji také elegantně začlenit do večerního outfitu. Pro večerní vzhled můžete koženou bundu zkombinovat s formálnějšími kousky, jako jsou například kalhoty s vysokým pasem nebo midi sukně. Tuto kombinaci můžete dotáhnout do dokonalosti vysokými podpatky a kvalitními doplňky, jako jsou náušnice nebo kabelka. Koženou bundu můžete také velmi dobře kombinovat s malými černými šaty, které by každá žena měla mít. S koženou bundou se dají vytvořit velmi různorodé outfitové kombinace pro večerní akce.

Zdroj: www.freepik.com

Jaké vybrat doplňky ke kožené bundě

Jak už jsme uváděli, kožená bunda patří mezi univerzální kousky dámského značkového oblečení, které lze kombinovat s různými doplňky. Pokud chcete svůj outfit udržet v jednoduchosti, můžete ji zkombinovat s minimalistickými doplňky, jako jsou například jednoduché náušnice, náramek nebo prsten. Pokud máte odvahu a máte koženou bundu v tmavší barvě, můžete ji doplnit kabelkou v jasnější, zářivější barvě, která zvýrazní celkovou kombinaci.

Naopak pokud už máte bundu s extravagantnější prvky jako jsou kovové cvočky či jiné ozdoby, je lepší volit spíše jednodušší doplňky a zbytečně od bundy neodvádět pozornost. Pokud se chcete odvázat a přidat do outfitu trochu dravosti, můžete koženou bundu kombinovat s koženými botami nebo kabelkou, které se budou dt hezky sladit s kůží bundy. Boty a tenisky, které skvěle zapadnou do outfitu s koženou bundu najdete zde: https://www.10k.cz/damske-boty/.