Tragická nehoda ve Veselí nad Moravou: Řidič osobního auta vjel pod náklaďák

Foto: HZS JMK

HODONÍN – Už druhý víkend na Hodonínsku začal tragickou nehodou. Tentokrát se střetlo ve Veselí nad Moravou osobní auto s nákladním, řidič osobního auta zemřel.

V pátek před třetí hodinou odpoledne ochromila dopravu ve Veselí nad Moravou na několik hodin dopravní nehoda. Na Zámecké ulici vjel řidič Fabie čelně do náklaďáku a na místě zemřel. Jeho spolujezdkyně byla vážně zraněna a vrtulník ji transportoval do nemocnice do Brna. „Ve vozidle zůstaly zaklíněné dvě osoby, které jsme museli pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostit. Po vyproštění jsme jednu osobu na páteřní desce předali posádce letecké záchranné služby a asistovali jsme při transportu do vrtulníku. Druhá osoba však na místě svým zraněním podlehla,“ popsal mluvčí hasičů Štěpán Komosný. Silnice na ulici Zámecká byla během zásahu a vyšetřování nehody obousměrně uzavřena. Příčiny nehody nejsou známy, podle některých svědků byla příčinou náhlá zdravotní indispozice řidiče.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.