V Rožnově hledají nejkrásnější kvetoucí balkon

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Oblíbená soutěž Kvetoucí město vstupuje do sedmnácté sezony a opět hledá nejoriginálněji vyzdobený balkon či zahrádku.

„Do soutěže se může přihlásit každý občan, který má v Rožnově pod Radhoštěm trvalé bydliště. Kategorie, ve kterých se může soutěžit jsou 3, a to balkony a okna v bytových nebo rodinných domech nebo zahrádka před bytovými domy,“ řekla místostarostka města Markéta Blinková. Hodnotit se bude celkový vzhled květinové výzdoby oken, případně balkonů a zároveň sladění zeleně a květin s domem. Přihlášky do soutěže si zájemci mohou vyzvednout na podatelně MěÚ, v Turistickém informačním centru, ve Stavebním bytovém družstvu, v Květinářství U Koryčanských, v potravinách Hruška na ulici Dubková anebo v kanceláři Téčka kulturní agentury. Zde lze přihlášky také řádně odevzdat. Termín pro odevzdání přihlášek je do 28. června 2023 a hodnocení proběhne poté 3. srpna. Slavnostní vyhodnocení a předání cen je naplánováno na 13. září 2023.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.