Video: Bezva Fest si užilo přes 4 tisíce návštěvníků

HRADEC KRÁLOVÉ – Uplynulou sobotu si v Šimkových sadech užili na Bezva Festu malí i velcí návštěvníci pořádnou porci zábavy. Pořadatelé pro ně měli připravené dvě stage, 30 atrakcí, tematické zóny, workshopy a pestré aktivity.

Bezva stage patřila známým interpretům. Děti si mohly zazpívat známé písničky s Karol a  Kvídem, Míšou Růžičkovou, Lollipopz a Smejkem a Tanculienkou. Ochuzeni nezůstali ani dospělí. Čekala je vystoupení Sebastiana, Pavla Callty a program zakončila populární skupina Jelen. Vedlejší Wannadoo stage ocenili fanoušci sociálních sítí. Zajímavá i bláznivá vystoupení předvedli Tary, Fizi, Adam Kajumi a Lea. Nejmenší si užili zábavu s Pigy show a Mlsotky.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Festival nabídl neomezený vstup na 30 atrakcí, což ocenili malí i velcí návštěvníci. Kuriozitou byla nejdelší překážková dráha u nás. A tím Bezva Fest rozhodně nekončil.  O další zábavu se během celého festivalu postaraly tematické zóny. Ve Wannadoo sportovní zóně se představily tradiční i netradiční sporty. Nechyběl ani Mini Spartan Kids race s proslulými překážkami. Nejmenší návštěvníci si mohli odskočit z baby zóny a zasoutěžit si o hodnotné ceny v závodu batolat.

Hmotnou vzpomínku na festival si během celého dne mohly děti vyrobit v kreativní zóně, která nabídla spoustu zajímavých tvůrčích činností. Pro milovníky her, konzolí a PC byla připravena game zóna s bohatým programem a virtuálními výzvami. Kdo chtěl, mohl si únik od reality užít ještě ve fantasy zóně, která návštěvníky zavedla do dávných časů rytířů, čarodějnic a jiných nadpřirozených bytostí.

Zůstaňme na chvíli v realitě. Co se ale na svět ale podívat jinýma očima?

Přesně to návštěvníkům nabídla charitativní zóna, kde představily dobročinné organizace svou činnost a zároveň přiblížily návštěvníkům život lidí s handicapem.

O dámy se postaraly v beauty zóně, kde se svěřily odborníkům ze světa kosmetiky, líčení a zdravého životního stylu. Pánové nesmutnili a užili si zábavu v chlapácké zóně. Nechyběly zde silové sporty, auta a další zajímavosti. Po celý den probíhaly soutěže o hodnotné dárky, workshopy a další aktivity.

,,Děkujeme všem návštěvníkům, kteří si přišli s námi užít bezva den. Vážíme si vaší přízně. Zároveň děkujeme všem partnerům, bez kterých by Bezva Fest nebyl. Už nyní se těšíme na další ročník,“ uvedla organizátorka Bezva Festu Adéla Marková.

Kdo nestihl Bezva Fest v Hradci, má možnost v rámci Bezva Fest Tour navštívit jinou zastávku (27. 5. Plzeň, 10. 6. Slavkov u Brna, 24. 6. Litoměřice, 2. 9. Ostrava).