Stavební práce uzavřou ulici na čtvrt roku

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Řidiči by měli počítat s uzavřením ulice v jedné z místních částí města, kde budou probíhat stavební práce. Až budou dokončeny, čeká na motoristy překvapení v podobě nového dopravního značení.

Stavbaři se v červnu vrátí do Lipnice, místní části Dvora Králové nad Labem. Dojde zde totiž k opravě zbývající části silnice u mateřské školy. Přípravné práce začnou v pondělí 5. června a stavba by měla trvat až do konce letních prázdnin. Vzhledem k rozsahu prací je nezbytná kompletní uzavírka, ve výsledku se jedná o investici ve výši zhruba dva a půl milionu korun. Až budou práce dokončeny, bude silnice vedoucí ke školce zjednosměrněna. Řidiči si tak budou muset dát pozor na nová dopravní značení. „Stavbaři vymění konstrukční vrstvy vozovky, osadí nové silniční obruby včetně betonové přídlažby a následně bude provedena pokládka asfaltobetonových směsí,“ upřesňuje průběh prací místostarosta Jan Helbich.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.