Soutěž o nejlepší kotlíkový guláš se blíží. Přihlaste se!

Zdroj: HZS Pardubice

SVITAVY – Na dvanáctý ročník Pivních slavností s vařením nejlepších kotlíkových gulášů se můžete těšit už 15. července. Čeká vás spousta zábavy, dobrého jídla, hudby a skvělého piva.

Na svitavském náměstí se letos opět sejdou gulášoví gurmáni, milovníci piva i zábavy na dalším ročníků Pivních slavností. „Jsme mile překvapeni a nadšeni, že o Pivní slavnosti je ze strany návštěvníků i pivovarů stále větší zájem. Moc si zájmu vážíme a doufáme, že i letos se nám podaří uspokojit vaše chuťové pohárky i kulturní a hudební nároky,“ řekla manažerka komunikace Petra Soukupová. Kdo si chce zasoutěžit a má rád tradiční dobrý guláš a zábavu nebo si chce nechat od profesionálů ocenit tajnou rodinnou recepturu, může své schopnosti předvést v soutěži ve vaření kotlíkových gulášů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Akce se zúčastní i kuchařské týmy ze zahraničních partnerských měst, a tak můžete poměřit své kuchařské umění na mezinárodní úrovni. Minulý rok zvítězil právě guláš uvařený partnerskou delegací ze spřáteleného města ze Slovenska, ze Žiaru nad Hronom. Všechny uvařené guláše ohodnotí odborná porota v čele s mistrem kuchařem Václavem Šmerdou. Nezapomeňte se tedy do soutěže přihlásit na email souteze@svitavy.cz.