Řidič narazil do zaparkovaného vozu, nadýchal přes dvě promile

Foto: MPB

BRNO – K sobotní dopravní nehodě v Kohoutovicích vyjížděla hlídka městské policie. Na místě našla téměř zdemolované auto, které narazilo do zaparkovaného vozu. Řidič nadýchal 2,22 promile.

Když strážníci projížděli Libušinou třídou, všimli si vozidla, které stálo napříč silnicí. V autě seděl muž, který nejevil známky zranění a tvrdil, že mu nic není a nic ho nebolí. Přední část auta byla po nárazu do zaparkovaného vozu téměř zdemolovaná. Pětatřicetiletý Brňan hlídce nadýchal 2,22 promile. „Na stejném místě jsme našli ještě jedno poškozené vozidlo. Přivolaní záchranáři naznali, že řidič není zraněný,“ informuje tisková mluvčí Jana Pokorná.  Řízením motorového vozidla pod vlivem návykových látek se pětatřicátník stal podezřelým ze spáchání trestného činu. Hlídka proto do příjezdu republikové policie zajistila místo trestného činu. Poté ho předala státním policistům společně s řidičem a všemi zjištěnými informacemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.