Rožnovský zubař spouští registraci nových pacientů

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – V únoru zastupitelé schválili finanční zápůjčku novému zubaři. Nyní se pro obyvatele otevírá registrace, která bude mít dvě fáze. Samotný lékař začne ordinovat v září.

Ordinace bude otevřena v centru města na ulici Bayerova. Již nyní se můžou občané přihlásit elektronicky, případně vyplnit formulář, který je dostupný v podatelně městského úřadu. Příjem pacientů bude dvoufázový. Prvním krokem bude právě vyplnění formuláře, které bude probíhat v následujících týdnech. V druhé fázi, pravděpodobně v závěru prázdnin, bude ordinace pacienty na základě formulářů obvolávat a dokončovat tak celý proces registrace,“ uvedl nový zubní lékař Ladislav Kováč. Jakmile bude kapacita naplněna, informace se objeví na webových stránkách zubaře. Ten by měl začít ordinovat od září. Městu se ozvali další lékaři, kteří by měli zájem zde vykonávat svou praxi. Zastupitelé momentálně jednají se dvěma.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.