Vítězné náměstí se promění v gastronomický ráj na Festivalu Ambasád

PRAHA – Tuto sobotu se na Vítězném náměstí, známém také jako Kulaťák, koná Festival Ambasád Food & Culture, který je největším mezinárodním street food festivalem. Akce je zdarma a představuje spojení různorodé gastronomie a tradic z celého světa.

Na festivalu se představí především ambasády, honorární konzuláty a hospodářské komory jednotlivých zemí, které nabídnou autentická jídla a pokrmy z jejich regionů. Velvyslanci sami budou přítomni a zapojí se se svými manželkami do přípravy pokrmů, vařit budou i některé známé kuchařské osobnosti. Koncept festivalu se také inspiroval myšlenkou farmářských trhů se záměrem nabídnout kvalitní suroviny pro kvalitní gastronomii.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Návštěvníci se mohou těšit i na tradiční tance a hudbu od umělců se zemí, které se účastní Festivalu ambasád. Tím se dostanou ještě hlouběji do nitra jednotlivých kultur a získají autentické zážitky. Akce poběží do 8 do 20 hodin a je celá zdarma.