Z oploceného dvorku zmizela nepojízdná motorka. Policie hledá svědky

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

STRAKONICKO – Policisté vyšetřují krádež nepojízdného motocyklu z oploceného dvorku před jedním z domů v Blatné. Neznámý pachatel ho musel naložit a z místa odvézt. Policisté nyní žádají případné svědky této krádeže o informace.

Ke krádeži mělo dojít podle informací policie v sobotu 3. června 2023 v době od půlnoci do deseti hodin dopoledne. „Neznámý pachatel vnikl po otevření kovové petlice vrátek na oplocený dvorek domu v ulici Plzeňská v Blatné, kde odcizil motocykl značky KENTOYA Trigger, zelené barvy, s registrační značkou 1P5940,“ sdělila policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pachatel podle slov policejní mluvčí Jaromíry Novákové přeštípl kovový řetěz, kterým byl motocykl zajištěn. Motocykl byl v současné době nepojízdný. Pachatel tedy zřejmě musel motocykl naložit a z místa odvézt. Způsobená škoda byla odhadnuta na 28 000 korun.

Krádež vyšetřují blatenští policisté. „Jakékoli informace související s krádeží motocyklu přijmou blatenští policisté na telefonním čísle 974 237 710 nebo na lince 158,“ žádá policejní mluvčí.