Držíme vám místo! Říčany zvou do letního kina

Ilustrační foto

ŘÍČANY – V srpnu v Říčanech znovu ožije letní kino. Každé úterý a čtvrtek se můžete těšit na film promítaný v zahradě Olivovy léčebny. Sezónu Říčany zahájí již první srpnový den.

Říčany si na srpen připravily nabitý program letního kina. „Sezónu zahájíme v úterý 1. srpna v půl deváté večer českým filmem Ostrov. Poté budeme promítat každý čtvrtek a úterý skoro do konce prázdnin,“ informovala tisková mluvčí města Říčany Helena Vlnařová. Vstupné jako každý rok poputuje Kapce Naděje.

Kromě filmu Ostrov se můžete těšit i na jiné české i zahraniční filmy. V letním kině na vás čekají například české filmy Děti Nagana a Přání k narozeninám nebo francouzské komedie Co jsme komu všichni udělali a Super-Blb. Své místo v letním kině bude mít i americký akční film Top Gun: Maverick a slovenská komedie Invalida. Posledním promítaným filmem se ve čtvrtek 24. srpna stane dokumentární film o Základní umělecké škole Říčany Rok s Národním divadlem.

Na místě se dočkáte i občerstvení, s sebou si vezměte pouze deky nebo židle, a hlavně dobrou náladu. „Tak přijďte, držíme vám místo,“ dodává Vlnařová.