Dave Matthews Band se vrací po 5 letech do Prahy s novým albem WALK AROUND THE MOON

ilustrační foto

PRAHA – Dave Matthews Band prodali od svého vzniku více než 25 milionů vstupenek, čímž se stali druhým největším prodejcem vstupenek v historii. Kapela, která prodala dohromady 38 milionů CD a DVD, zakončí rok 2023 podzimním turné po Severní Americe a koncerty v Pretorii a Kapském Městě v Africe.

Pražský koncert se uskuteční 16.4.2024 v O2 Universum. Vstupenku zakoupíte od 1690 korun. Warehouse předprodej od 20. 9. 2023 v 15 hodin. O2 předprodej od 21. 9. 2023 v 9 hodin. Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 22. 9. 2023 v 9 hodin.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

O Dave Matthews Band

Band je, často označována jako DMB, je americká rocková skupina, která byla založena v Charlottesville ve Virginii v roce 1991. Skupina je známá svou unikátní směsí různých hudebních žánrů, včetně rocku, jazzu, folku a world music, což vytváří charakteristický zvuk, jež je obtížně zařaditelný do jedné kategorie. Zakladatelem a frontmanem kapely je zpěvák a kytarista Dave Matthews, který se proslavil svým emotivním vokálním projevem a komplexním akordovým strukturami. Dave Matthews Band je také známá svými energickými živými vystoupeními a impozantním jamováním, díky čemuž si vytvořila loajální fanouškovskou základnu. V průběhu let se DMB stala jednou z nejúspěšnějších koncertních kapel, a to i přes to, že její komerční úspěch v rádiích a hitparádách byl relativně omezený. Skupina má na svém kontě několik platinových alb a je držitelem řady hudebních ocenění.