Muže nechtěli pustit do baru, tak zavolal strážníky a roztrhl zaměstnanci triko

Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Strážníci řešili o víkendu dvě oznámení, obě se přitom týkala stejného případu. Muž měl obavu o svůj život, zatímco zaměstnanci baru podali stížnost na podnapilého zákazníka. Agresivní muž si nakonec vysloužil záchytku a pokutu.

Strážníci přijali žádost o pomoc od muže, kterému podle něj v baru vyhrožují nějací lidé. „Během chvíle ale přijala stálá služba z toho samého baru stížnost na podnapilého zákazníka, který se jim dobývá do provozovny a je velmi agresivní,“ uvedla mluvčí městské policie Lucie Klementová. Kvůli jeho silné opilosti mu totiž personál odmítl nalít další alkohol a řekli, aby podnik raději opustil. To muž ale rozhodně ještě neměl v plánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Snažil se dostat zpátky do baru a na pomoc si pozval strážníky. Hlídka ale na místě od svědků zjistila, že ten kdo dělá problémy, je pouze opilý host. Při pokusu o vstup do baru dokonce roztrhl triko zaměstnanci. Ani před strážníky se nestyděl, byl vulgární a nakonec se se dvěma promile pokusil o útěk. Ten se nezdařil, muž skončil místo v baru na záchytce a navíc s pokutou za hrubé chování.